Welkom op de Lichtervelde website

  
Samenstelling gemeenteraad
terug naar vorige deze pagina afdrukken deze pagina downloaden als pdf deze pagina toevoegen aan favorieten

Ria Beeusaert-Pattyn (CD&V)
Burgemeester - Voorzitter

Koolskampstraat 66

T 051 72 94 43
GSM 0477 37 03 21

E-mail: ria.pattyn@lichtervelde.be


Els Kindt (CD&V)
Schepen

Hoogwielkestraat 55

T 051 72 67 09
GSM 0473 55 41 66

E-mail: els.kindt@lichtervelde.be

 


Jos Goethals (CD&V)
Schepen

Schuddebeurzeweg 6

T 051 72 46 14
GSM 0478 52 41 62

E-mail: josgoethals@hotmail.com


Steven Bogaert (CD&V)
Schepen

Felix Timmermanslaan 21

GSM 0479 21 87 32

E-mail: steven.bogaert@lichtervelde.be

 

 


Roos Vanwalleghem (CD&V)
OCMW-voorzitter - Toegevoegd Schepen

Vandewallestraat 6

T 051 72 52 37
GSM 0486 38 45 01

E-mail: voorzitter@ocmwlichtervelde.be


Hans Delameilleure (CD&V)

Leysafortstraat 31

T 051 72 58 83

E-mail: hdelameilleure@gmail.com

 


Denoo Delphy (CD&V)

Ketelbuiserstraat 128

Gsm: 0494/85 83 42


E-mail: delphy_denoo@hotmail.com


Vanwalleghem Guido (CD&V)

Mosselstraat 24

T 051 62 40 15
GSM 0496 99 61 96

E-mail: guido.vanwalleghem@telenet.be


Joke Van Doorne (CD&V)

Burg. Callewaertlaan 17

T 051 72 73 60
GSM 0479 83 33 12

E-mail: joke.vandoorne@scarlet.be


Rik Vierstraete (CD&V) 

Bontenhondstraat 15  

T 051 61 12 63

E-mail: rvierstraete15@telenet.be   


Veroniek Vanrobays (CD&V)

Kattestraat 9

GSM 0499 75 71 48

E-mail: van.houcke.pieter@telenet.be


Wendy Compernol (CD&V)

Kasteelstraat 25A

GSM 0473 70 46 52

E-mail: wendy.compernol@hotmail.com 


Brand Perneel (N-VA)

Kasteelstraat 78

E-mail: brand.perneel@n-va.be


Sofie Steurbaut (N-VA)

Klyseweg 24

T 051 72 72 93

E-mail: sofie.steurbaut@n-va.be


Stephanie Verhaeghe (N-VA)

Statiestraat 62

E-mail: stephanie.verhaeghe@n-va.be


Lieve Vanden Bussche (N-VA)

Weststraat 42

E-mail: fb.west@telenet.be

 


Ole Tavernier (Open VLD)

Gaaipersstraat 21


GSM 0495 28 18 65

 

e-mail: ole.tavernier@telenet.be



Modes Derho (Open VLD)

Zwevezelestraat 48

T 051 72 41 30

E-mail: modest.derho@skynet.be

 


Johan Vandenbussche (SOMM)

Zwevezelestraat 14

T 051 77 79 39
GSM 0478 21 27 31

E-mail: johan.vandenbussche@ugent.be


Marc Dereere (SOMM)

Statiestraat 41 bus 3

T 051 35 87 33

GSM 0486 96 62 76

E-mail: marc.dereere@gmail.com

 


Ivan Vandenbussche
Gemeentes
ecretaris

Marktplaats 2

T 051 72 94 35
GSM 0475 20 06 27

E-mail: ivan.vandenbussche@lichtervelde.be


Zoeken
Kalender


In de kijker
3931 naar boven © 2006-2017