Voorjaar 2025

Benieuwd welke activiteiten verder georganiseerd worden in Lichtervelde? Neem dan een kijkje op UiTinVlaanderen. Heb je zelf een activiteit/evenement? Vergeet het dan niet te registreren op UiTinVlaanderen. De geregistreerde activiteiten komen in ons infoblad. 

Jeugdboekenmaand | 1 - 31/03

Tijdens de maand maart is het traditioneel overal in Vlaanderen jeugdboekenmaand. Dit jaar is het thema 'Tijd'. 

Om de bibliotheek tijdig te kunnen inkleden zijn we op zoek naar verschillende klokken. Dit mogen wandklokken, koekoeksklokken, wekkers, polshorloges, zandlopers, chronometers, aftelklokken … zijn.
Wie vanaf februari zo’n klok(ken) kan missen, mag deze binnenbrengen in de bib. Tijdens de maand maart zullen ze overal in de bibliotheek te vinden zijn. Na de Jeugdboekenmaand bezorgen we ze uiteraard terug!

E-inclusie | overzicht opleidingen voorjaar 2025

Vormingen door Brigit:
- 29/03: Beheren van je Google Cloud

Inschrijven voor deze cursussen doe je via ldcdeploeg@ocmwlichtervelde.be of 051 70 84 70.

Wie moeite heeft om zich te registeren of in te schrijven voor onze activiteiten, kan hiervoor terecht bij onze digimedewerkers in de bibliotheek en LDC De Ploeg (https://www.lichtervelde.be/e-inclusie-de-digipunten)

 

Contact

Cultuur

Nu open
Adres
Marktplaats 2 , 8810 Lichtervelde
Tel.
Vandaag
Open van 08:30 tot 12:00 uur
Op afspraak van 13:00 tot 16:00 uur
Naar top